Jak powstała kolekcja KATE KIJO x VINCENT ROSET?

Jak powstała kolekcja KATE KIJO x VINCENT ROSET?

  

 

Cześć!

Uważam, że moment w którym wszystkie klientki dostały już swoje wymarzone torebki skórzane z naszej kolaboracji z KATE KIJO jest idealnym ,żeby opowiedzieć Wam nieco więcej apropos tego jak wyglądała nasza współpraca i ile czasu zajęło nam finalnie zaprojektowanie całej kolekcji.

 

Czego dowiesz się z tego wpisu?

  • W jaki sposób udało się nam zrealizować kolekcje nie spotykając się ani razu na żywo?
  • Ile zajęło nam przygotowanie kolekcji?
  • Jak wyglądała nasza współpraca?

 

 

W jaki sposób udało się nam zrealizować kolekcje nie spotykając się ani razu na żywo?

 

Tak to prawda! 

Jak dobrze wiecie Kasia mieszka na stałe pod Wiedniem, więc ciężko byłoby nam umawiać się na regularne spotkania w naszym dziale DESIGNU w Lublinie,ale...

 “Dla chcącego nic trudnego!”

Całą kolekcję zaprojektowaliśmy wspólnie wykorzystując wszelakie udogodnienia technologiczne XXI wieku. W pierwszym etapie wspólnie przeprowadziliśmy burzę mózgów a nasze wyobrażenie o fasonach/kolorach nabierało pełni i kształtu dzięki całemu zespołowi projektantów! To bardzo fascynujące,że udało się nam stworzyć tak wyjątkową galanterie skórzaną wyłącznie dzięki działaniom “online”. To także inspiracja dla Ciebie w dobie obecnego kryzysu.

 

 

Ile zajęło nam przygotowanie kolekcji? Jak wyglądała współpraca?

 

Ku Twojemu zaskoczeniu pierwszą wiadomość do Kasi wysłałem w czerwcu 2019 roku podczas mojej obecności na Pitti Uomo we Florencji. Okazało się, że Kasia był także we Florencji  tydzień przedemną 🙈 Potem były długie gorące dni wakacyjne, więc.. finalnie prace rozpoczęliśmy pod koniec listopada 🙊 Pierwsze szkice,inspiracje, burze mozgów. Przyznam szczerze pomysłów było co nie miara 😍

Bardzo istotną kwestią od zawsze jest dla mnie dbałość o detale i zwracanie uwagi na najmniejsze szczegóły, więc w naszym założeniu postanowiliśmy,że musimy dopracować każdy produkt do perfekcji. Minęły dwa miesiące i pod koniec stycznia nadszedł długo wyczekiwany moment - PREMIERA KOLEKCJI! Dostaliśmy wiele miłych komentarzy, ciepłych słów - produkty naprawdę się Wam spodobały! To zmotywowało do jeszcze cięższej pracy i stało się... Niespełna miesiąc po premierze wypuściliśmy nowe modele oraz uzupełniliśmy kolekcje o nowe kolory modeli VELI oraz SANTE! 

Czy jeszcze uda nam się coś kiedyś stworzyć?

Tego nie wiem…,ale wiem jedno to była świetna współpraca i świadczą o tym właśnie Wasze opinie!

Produkty są cały czas dostępne na naszej stronie a do 13.03 mamy promocje -30% #ZOSTAŃWDOMU

 

Dziękuje bardzo! 

CEO

Oskar Lipiński

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl